Nederlandse Coeliakie Vereniging © 2010
Glutenvrij - Website polls
lettergrootte: a a a
NIEUWE KAART VOOR KIDS!
Is jouw kind 0-10 jaar? Klik hier en lees alles over de Care Aware pas. Een stoere kaart voor kinderen met coeliakie! Bestel nu!
EXCLUSIEVE KORTINGEN MET UW NCV-LEDENPAS?
Word nu lid
GLUTENVRIJ GENIETEN?
Op zoek naar gecertificeerde glutenvrije producten of een zorgeloze vakantie? Neem hier een kijkje voor interessante aanbiedingen en nieuwe producten.

Dietist(e) en tarwezetmeel (herfst 2009)

In de herfst van 2009 hebben we twee polls geplaatst op de website met de volgende vragen:

1. Ledengedeelte: 'Gebruikt u producten met (glutenvrij) tarwezetmeel?'

2. Algemene deel: ''Ik ben tevreden over de begeleiding door een dietist(e)"

Poll 1 heeft gelopen van 5 augustus tot 12 december 2009. In totaal zijn er 176 stemmen uitgebracht. Dit was de eerste poll in het ledengedeelte op de vernieuwde website en was daar geplaatst op alle afgeschermde pagina's.

De uitslag is als volgt:

Gebruikt u producten met (glutenvrij) tarwezetmeel?
Ja 99 (56%)
Nee 77 (44%)

Vanwege de vraagstelling en de uitslag zijn er weinig conclusies te trekken, behalve misschien dat het begrip glutenvrij tarwezetmeel versus tarwezetmeel en het veilige gebruik hiervan voor coeliaken nog steeds onduidelijkheden met zich meebrengt.

Poll 2 stond op de startpagina van de website van 6 september tot 12 december 2009. Hier zijn 433 stemmen uitgebracht.

Dit zijn de resultaten:

Ik ben tevreden over de begeleiding door een dietist(e)
Ja 82 (19%)
Nee 126 (29%)
Ik bezoek geen dietist(e) 225 (52%)

Opvallend is dat minder dan de helft van de respondenten gebruik maakt van een dietist(e) en dat hiervan slechts 39 % tevreden is.




Lees voor