Glutenvrij diner Arcus in Heerlen
Datum:24 november 2015
Beste allemaal,
Ook dit jaar is er weer een glutenvrij diner georganiseerd door de NCV in samenwerking met het Arcus college in Heerlen. Dit zal zijn op dinsdag 24 november van 18.00 tot ongeveer 22.00 uur.
De kosten zijn nog niet bekend maar zullen zoals andere jaren zo tussen de 20-30 euro zijn, afhankelijk of het wel of geen kerstdiner zal worden.
U kunt zich inschrijven bij lb.secretaris@glutenvrij.nl
Vermeld met hoeveel personen u wilt komen en of er andere allergieën zijn waar we rekening mee moeten houden. Wees er snel bij want vol is vol!
Parkeergarage bereikbaar als volgt:
Vanuit Heerlen centrum: langs de Hogeschool Zuyd, daarna rotonde rechtsaf na eerst komende verkeerslicht rechtsaf fietspad oversteken en naar de parkeergarage die aan de rechterkant ligt. Even melden en de auto op de 0 parkeren, vandaar uit is het gemakkelijk vertrekken.
Vanuit richting Voerendaal: de Valkenburgerweg oprijden, aan de rechterkant ligt Sinter Meerten, links voorsorteren en de ingang van de parkeergarage oprijden. Even melden en de auto op de 0 parkeren, vandaar uit is het gemakkelijk vertrekken.
Bij de parkeergarage zal een leerling staan.
Extra info mbt minder valide mensen:
Op de 0 zijn invalide plekken met via een deur rechtstreeks toegang tot een lift die je naar de 2e etage (knop vasthouden) brengt. Daar is ons restaurant
Verdere informatie volgt na opgave.
- Contactpersoon:Eva de Vries
- Plaats:Heerlen
- Regio:limburg
- Adres:Arcus College Heerlen Valkenburgerweg 148 in Heerlen (ligt bij de Hogeschool Zuyd in de buurt)
- Email:
- Kosten:nog niet bekend; waarschijnlijk tussen de 20-30 euro