Glutenvrije markt Zwaag (Hoorn)

Zet zaterdag 22 februari vast in je agenda, want dan organiseren we tussen 11.00 en 14.00 uur een glutenvrije markt in Zwaag (Hoorn). We zijn blij dat we daar een geschikte locatie hebben gevonden, die goed bereikbaar is vanuit Noord-Holland, Friesland en de Flevopolder. De informatie op deze pagina wordt uitgebreid, dus neem regelmatig een kijkje!

Leveranciers

Je bent van harte welkom om heerlijk te slenteren langs de kraampjes, hapjes te proeven en voorraad in te slaan op de glutenvrije markt. Aanbieders van glutenvrije producten komen met vertrouwd en nieuw aanbod naar Zwaag. De markt is gratis toegankelijk voor zowel leden als niet-leden van de NCV.

Kijk hier welke aanbieders aanwezig zijn op deze glutenvrije markt.

NCV-plein

Tijdens de markt kun je niet alleen kijken, proeven en kopen bij de diverse leveranciers die zich presenteren, je bent ook van harte welkom op het NCV-plein. Daar vind je onze vrijwilligers bij de informatiestand, kun je kennismaken met onze jongerenafdeling Coeliactive en een praatje maken met de vrijwilligers van de Glutenvrije Lijn. Ook zijn er diëtistes aanwezig die gespecialiseerd zijn in het glutenvrije dieet en graag je vragen beantwoorden. Kom gerust langs!

Lezing

Wil je meer weten over hoe je veilig glutenvrij uit eten kunt? Of ben je benieuwd naar de plannen van de NCV over de Horeca Alliantie Glutenvrij? Om 12.00 uur geeft Marissa Siemons, accountmanager horeca bij de NCV, een lezing met als titel "Veilig glutenvrij uit eten" in de Theaterzaal. Je bent van harte welkom!

Kinderhoek

Neem gerust je kinderen mee naar deze markt. Onze vrijwilligers zorgen voor leuke activiteiten in de kinderhoek.

Horeca

Het café in De Kreek is tijdens de markt volledig glutenvrij. Bekijk hier het menu:

menu horeca

Parkeren

De Kreek is goed bereikbaar met openbaar vervoer. Vanaf station Hoorn neem je bus 131 of bus 132. Plan je route via https://9292.nl/. Kom je met de auto? Parkeer dan in de vakken langs de Meetketting, op het parkeerterrein van Winkelcentrum De Bangert of in de wijk. Volg hiervoor de aanwijzingen van de verkeersregelaars! 

Let op: parkeer niet dubbel en zet je auto niet op de stoep. De gemeente Hoorn is snel met het uitschrijven van boetes...

Praktische zaken

• Zorg dat je contant geld bij je hebt. Niet alle leveranciers hebben een pinautomaat.
• Ben je lid van de NCV? Op vertoon van je ledenpas krijg je korting bij artikelen die je koopt bij de infostand op het NCV plein.
• De markt vindt plaats in een sporthal met een gymvloer. Naaldhakken of andere scherpe hakken beschadigen de vloer en zijn daarom niet toegestaan.
• Er worden op deze markt GEEN goodiebags uitgedeeld.
• Honden zijn niet toegestaan in De Kreek (behalve hulphonden).

Uitgelicht

Over gluten

Sporen van gluten, de nieuwe allergenenregels

Lees meer over 'Sporen van gluten, de nieuwe allergenenregels'
Symptomen en klachten

Symptomen en klachten bij coeliakie

Lees meer over 'Symptomen en klachten bij coeliakie'
Erfelijkheid

Is coeliakie erfelijk?

Lees meer over 'Is coeliakie erfelijk?'
Diagnose

Waarom is een diagnose zo belangrijk?

Lees meer over 'Waarom is een diagnose zo belangrijk?'

Uitgelicht

Gezond glutenvrij

Wat kan ik wel en wat kan ik niet eten?

Lees meer over 'Wat kan ik wel en wat kan ik niet eten?'
Veilig glutenvrij

Producten met het Crossed Grain keurmerk

Lees meer over 'Producten met het Crossed Grain keurmerk'
Productgroepen

Granen en alternatieven

Lees meer over 'Granen en alternatieven'
Gluten in non-food

Gluten in knutselmaterialen

Lees meer over 'Gluten in knutselmaterialen'

Uitgelicht

Op kamp

Goed voorbereid op kamp

Lees meer over 'Goed voorbereid op kamp'
Op de middelbare school

Glutenvrij eten als je naar de middelbare school gaat

Lees meer over 'Glutenvrij eten als je naar de middelbare school gaat'
18-28 jaar

Ontmoet andere jongeren met coeliakie

Lees meer over 'Ontmoet andere jongeren met coeliakie'
6-12 jaar

Houd je spreekbeurt over coeliakie

Lees meer over 'Houd je spreekbeurt over coeliakie'